Fundacja Theosis - Fundacja

FUNDACJA THEOSIS powołana przez Monikę i Marcina Gajdów jest organizacją pozarządowa o charakterze

OVERVIEW

The site fundacjatheosis.pl presently has a traffic classification of zero (the lower the better). We have inspected thirteen pages within the website fundacjatheosis.pl and found thirty-four websites referencing fundacjatheosis.pl.

FUNDACJATHEOSIS.PL TRAFFIC

The site fundacjatheosis.pl is seeing fluctuating quantities of traffic within the past the year.
Traffic for fundacjatheosis.pl

Traffic ranking (by month) for fundacjatheosis.pl

Traffic ranking by day of the week for fundacjatheosis.pl

Monika i Marcin Gajdowie - O nas

Witaj w naszych stronach! Nazywamy się Monika i Marcin Gajdowie. Jesteśmy małżeństwem od 1991 roku i mamy czworo dzieci. Mieszkamy w Bolechowie - małej wsi pod Goleniowem koło Szczecina.

Przyjaciele Miłości Miłosiernej - Start

Pochodzący z Diecezji Szczecińsko - Kamieńskiej. Marcin jest lekarzem i teologiem, Monika jest pedagogiem ogólnym i specjalnym, oboje są psychoterapeutami od lat zaangażowanymi w prowadzenie rekolekcji za wiedzą i zgodą władz kościelnych. Duchowym opiekunem jest ksiądz Wacław Grądalski z Diecezji Koszalińsko Kołobrzeskiej.

Psychoterapia Szczecin. Ośrodek psychoterapii i doradztwa ,,Pro Homine

Pomoc osobom stwierdzającym u siebie występowanie niechcianych uczuć homoseksualnych. Pomoc w trudnościach rodzinnych i małżeńskich. Jeśli masz problem i chcesz skorzystać z naszej pomocy możesz.

ChTI - Chrześcijańska Terapia Integralna

Jest ono opracowywane i stale rozwijane przez grupę terapeutów, którzy uznali ten sposób myślenia za wartościowy. W 2015 roku Monika i Marcin Gajdowie.

WHAT DOES FUNDACJATHEOSIS.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundacjatheosis.pl Mobile Screenshot of fundacjatheosis.pl Tablet Screenshot of fundacjatheosis.pl

FUNDACJATHEOSIS.PL SERVER

We diagnosed that the main root page on fundacjatheosis.pl took two thousand seven hundred and three milliseconds to load. We could not detect a SSL certificate, so we consider fundacjatheosis.pl not secure.
77.55.118.211

We detected that this domain is implementing the Apache/2 os.

Fundacja Theosis - Fundacja

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The site states the following, "Zapraszamy Was do duchowego uczestnictwa we Mszy Świętej, która zostanie odprawiona w Waszej intencji za darczyńców Fundacji Theosis dnia 07." We noticed that the web page stated " 1800 w naszej Parafii NMP Nieustającej Pomocy w Goleniowie os." It also stated " Transmisja online będzie dostępna na stronie Przyjaciół Miłości Miłosiernej. THEOSIS to greckie słowo θέωσης, oznaczające. Działalność charytatywna, ze szczególnym uwzględnieniem osoacu." The header had Theosis as the highest ranking keyword. This keyword was followed by theosis, ChTI, and chti which isn't as urgent as Theosis. The other words the site uses is Gajdowie. gajdy is also included and could not be understood by search crawlers.

SEEK MORE WEB SITES

LEN-SKs blog - LN-K-du-02 - Skyrock.com

Welcome Every Bodys In My Blog. Please enter the sequence of characters in the field below. MOn frère un pet! Please en.

Sylwia i Basia MamaDu.pl

pl biznes, innowacje, nauka. pl najlepsze zmyślone newsy w kraju. Co robić, gdy dziecko kłamie? Cieszyć się, bo oszukiwanie jest dla niego dobre. Dlaczego nikt mi o tym nie powiedział? Tak szczerze o macierzyństwie jeszcze nie było! Szkolna rewolucja w rodzinnym mieście minister Zalewskiej. Nie znam żadnej osoby, która. Skutki nielegalnego budżetu będą tragiczne dla naszych portfeli - przestrzega konstytucjonalista.

MrMrs Sleep Wyjątkowe poduszki dla dwojga

Was successfully added to your cart. Press enter to begin your search. One Pillow ułatwi Ci życie. I przerwami, w które się zapadasz. Wyjątkowe wzornictwo i szlachetne tkaniny, czynią One Pillow domowym dodatkiem, który od razu pokochasz.

Anna Komorowska MamaDu.pl